Корзина
1 отзыв
Контакты
ООО "УСК"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380675376737
+380999237969
+380672330320
+380955405485
Сергей
УкраинаКиевул. Магнитогорская 1 оф. 108
http://viber.com/usc
Карта

Galileosky

НВО «ГалілеоСкай»
Продукти НВО «ГалілеоСкай»
Багато асоціюють супутникові системи контролю транспорту тільки з відстеженням його переміщення. Однак сучасні системи ГЛОНАСС / GPS-контролю транспорту GALILEOSKY дозволяють здійснювати практично повний контроль автомобілів
Крім точного визначення місця розташування легкового та вантажного транспорту, навігаційні прилади компанії «ГалілеоСкай» так само надають цілий ряд додаткових можливостей:

Системи супутникового контролю транспорту - надійна страховка від викрадення автомобіля

ГЛОНАСС і GPS Системи контролю транспорту GALILEOSKY оснащені тривожними кнопками, простим натисканням якої водій може миттєво попередити диспетчерський пункт про виникнення позаштатної ситуації. А завдяки прихованим gps маячкам знайти викрадений автомобіль не складе особливих проблем.

Віддалений ГЛОНАСС / GPS-контроль витрати палива автомобілів

Системи супутникового контролю GALILEOSKY дозволяють не тільки з високою точністю відстежувати місце розташування транспортних засобів, але так само віддалено контролювати витрати палива автомобіля, фіксуючи несанкціонований злив пального, що особливо важливо, коли здійснюється контроль вантажного транспорту.

До систем супутникового контролю підключаються датчики паливної системи і запалювання, в результаті чого всі дані, що надходять з цих датчиків, фіксуються в пам'яті пристрою і автоматично передаються на сервер диспетчерського пункту. Завдяки цьому можна відстежувати витрата палива в будь-який момент часу.

ГЛОНАСС / GPS-контроль перевищення швидкості транспорту

Можливість визначення порушення допустимого швидкісного режиму важлива не тільки з точки зору безпеки водія і транспортного засобу. Контроль над швидкістю автомобілів так само оберігає транспортний парк від передчасного зносу. Дані про швидкісний режим надходять на диспетчерський пункт в онлайн режимі.

facebook twitter
в виде галереив виде списка
 • GALILEOSKY ГЛОНАСС/GPS v5.0
  Цену уточняйте
  Под заказ
 • GPS трекер GALILEOSKY ГЛОНАСС/GPS v2.2.8
  Цену уточняйте
  Под заказ
 • GPS трекер GALILEOSKY GPS v1.8.5
  Цену уточняйте
  В наличии
 • GPS трекер GALILEOSKY GPS Lite v1.8.5
  Цену уточняйте
  Под заказ
 • Приставка ГЛОНАСС
  Цену уточняйте
  Под заказ
 • Фотокамера GALILEOSKY
  Цену уточняйте
  Под заказ