Корзина
1 отзыв
Контакты
ООО "УСК"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380675376737
+380999237969
+380672330320
+380955405485
Сергей
УкраинаКиевул. Магнитогорская 1 оф. 108
http://viber.com/usc
Карта

АвтоГРАФ-GSM+ (ГЛОНАСС)

АвтоГРАФ-GSM+ (ГЛОНАСС)
  • Под заказ

Цену уточняйте

АвтоГРАФ-GSM+ (ГЛОНАСС)
Цену уточняйте
Под заказАвтоГРАФ-GSM+ (ГЛОНАСС)
+380675376737
  • +380999237969
  • +380672330320
  • +380955405485
+380675376737
  • +380999237969
  • +380672330320
  • +380955405485
  • График работы
  • Адрес и контакты

Раді Вам повідомити, що компанія ТОВ «ТехноКом» оновила лінійку продукції новим бортовим облікових контролером Автограф-GSM + (ГЛОНАСС). Автограф-GSM + (ГЛОНАСС) - це бортовий електронний компактний самописець, який записує час і маршрут транспортного засобу у вигляді точок з географічними координатами, отриманих завдяки підключеної антени GPS (NAVSTAR) / ГЛОНАСС. Завдяки технічним можливостям Автограф-GSM + (ГЛОНАСС), контролер дозволяє контролювати режими роботи і відпочинку водіїв, швидкість, пробіг, напрямок руху транспортного засобу, вести облік стану цифрових, аналогових та інтерфейсних входів, зовнішніх різних датчиків і шин даних. Завдяки контролеру можливе управління зовнішніми виконавчими механізмами. Накопичені інформаційні дані передаються на сервер даних за допомогою технології пакетної передачі даних GPRS зв'язку стандарту GSM 900/1800, та згодом можуть бути аналізувати і оброблені диспетчерським програмним забезпеченням.

Завдяки технічним характеристикам Автограф-GSM + (ГЛОНАСС) і диспетчерського програмного забезпечення, контролер забезпечує:

1. Реєстрацію і передачу мінімально-обов'язкового набору параметрів:
• ідентифікаційний номер абонентського терміналу;

• географічна широта місця розташування транспортного засобу;

• географічна довгота місця розташування транспортного засобу;

• швидкість руху транспортного засобу;

• шляховий кут транспортного засобу;

• час і дата фіксації місця розташування транспортного засобу;

• ознака натискання тривожної кнопки.

2. Автоматичне збереження інформації у внутрішній незалежній пам'яті при відсутності можливості передачі інформації по мережах рухомого радіотелефонного зв'язку в обсязі понад 270 000 точок.
3. Автоматична вивантаження збереженої в незалежній пам'яті інформації при відновленні можливості передачі інформації по мережах рухомого радіотелефонного зв'язку.
4. Не менш 1,2 години час функціонування при позаштатному пропажі електроживлення від бортової мережі при наявності додаткової АКБ рекомендованої ємності (при температурі експлуатації +20 ° С).
5. Період передачі даних по мережах рухомого радіотелефонного зв'язку від 1 секунди до 24 годин.
6. Тип роз'ємів для підключення датчиків, виконавчих пристроїв і електроживлення Molex Mini-Fit® із захистом контактів від взаємного замикання.
7. Ступінь захищеності від проникнення сторонніх тіл і води - IP51.
8. Стійкість до кліматичних і механічних впливів, електромагнітна сумісність і стійкість до впливу електромагнітних завад згідно з вимогами до Правил застосування абонентських станцій (абонентських радіостанцій) мереж рухомого радіотелефонного зв'язку стандарту GSM-900/1800.
9. Захист від зворотної полярності напруги живлення.
10. Захист від підвищеного / зниженого напруги.
11. Захист від короткочасних викидів напруги амплітудою до плюс 1000 В.
12. Захист від імпульсних перешкод.
13. Захист по струму (запобіжник).
14. Автоматичне включення абонентського терміналу при подачі бортового харчування
15. Діагностика заряду додаткової акумуляторної батареї (при її наявності) з інформуванням про розрядці за допомогою СМС.
16. Автоматичне коректне виключення абонентського терміналу через встановлений час (1 хвилина) з моменту відключення бортового харчування.
17. Забезпечення електроживлення від додаткової акумуляторної батареї (при її наявності) при відключенні бортового живлення протягом не менше 1 хвилини з моменту відключення бортового живлення.

Відсутність теплової енергії, достатньої для займання штатно-встановленого в транспортному засобі обладнання, а також субстанцій, негативно впливають на здоров'я людей при виході контролера з ладу.

Похибка визначення поточного місцезнаходження транспортного засобу при довірчій ймовірності 0,95:
• по горизонталі, не більше 3 метри (RMS);

• по вертикалі, не більше 5 метрів (RMS).

Можливість доступу до навігаційних даними відповідно до протоколу IEC 61162 (NMEA-0183).
 

Підключення додаткового обладнання для диспетчерського управління та підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів.

1. Підключення устаткування для безперервного запису відео- і аудіо на борту транспортного засобу, що працює на маршруті, з прив'язкою до моніторингової інформації.
2. Визначення автоматичного спрацьовування датчика задимлення і швидкого підвищення температури на борту транспортного засобу.
3. Забезпечення можливості зміни параметрів запису відео- і аудіо з моменту реєстрації події лиха.
4. Реєстрація події лиха з прив'язкою до моніторингової інформації.
5. Підключення відеореєстратора (відеореєстраторів).
6. Підключення відеокамери (відеокамер), укладеної в антивандальний кожух.
7. Підключення мікрофона (мікрофонів).
8. Підключення датчика (датчиків) задимлення і швидкого підвищення температури.
9. Підключення дисплея водія.
10. Підключення датчика (датчиків) рівня палива для вимірювання рівня палива в баку (баках) транспортного засобу.
11. Підключення датчика (датчиків) пасажиропотоку для збору даних про пасажирів, що використовують транспортний засіб.
12. Підключення голосового автоінформатора для виведення аудіоінформації з метою інформування пасажирів, що знаходяться в салоні транспортного засобу.
13. Підключення переднього, заднього і бічного маршрутовказувачі для виведення візуальної інформації про маршрут руху з метою інформування пасажирів, що знаходяться зовні транспортного засобу.
14. Підключення внутрішньосалонового інформаційного табло для виведення візуальної інформації в цілях інформування пасажирів, що знаходяться в салоні транспортного засобу.
15. Двостороння зв'язок диспетчера з водієм з використанням формалізованих повідомлень по системам рухомого радіотелефонного зв'язку стандарту GSM.
16. Підключення голосової гарнітури для здійснення двостороннього голосового гучного зв'язку між водієм і диспетчером за допомогою використання GSM модему, що входить до складу абонентського терміналу.
17. Встановлення і підтримка двостороннього голосового зв'язку диспетчера з водієм по системам рухомого радіотелефонного зв'язку стандарту GSM за запитом диспетчера.

Бортовий контролер Автограф-GSM / Автограф-GSM (ГЛОНАСС) - компактний електронний самописець, котрий реєстрував усе переміщення транспортного засобу шляхом запису часу і маршруту у вигляді точок з географічними координатами, отриманих із супутників глобальної навігаційної системи GPS (NAVSTAR) або ГЛОНАСС (Автограф-GSM -ГЛОНАСС).
Додатково, з записом координат проводиться запис ряду інших параметрів пристрою (швидкість, напрямок руху, лічильники подій і т.д.), а також стану дискретних і аналогових входів контролера. Накопичені дані передаються через мережу оператора стільникового зв'язку стандарту GSM 900/1800 за допомогою технології пакетної передачі даних GPRS на виділений сервер, з якого вони можуть бути отримані через мережу Інтернет для подальшого аналізу і обробки диспетчерської програмою «Автограф».
Таким чином, інформація про маршрут ТС дублюється три рази: в пристрої, на сервері і в диспетчерській програмі. При втраті даних в диспетчерській програмі і навіть на сервері їх завжди можна буде відновити.
Записані дані захищені від зовнішніх впливів: навмисного спотворення (виправлення), магнітних і електричних полів, вібрації. Тривалість зберігання даних - не обмежена. У штатному режимі роботи фальсифікація даних - неможлива.

Область застосування бортових контролерів лінійки «Автограф-GSM»:

- Область застосування Автограф-GSM (транспорт) Пасажирський і вантажний автотранспорт
- Легковий автотранспорт організацій і приватних осіб
- Сільськогосподарська та будівельна техніка
- Таксопарки і служби експрес-доставки
- Тривожні служби та спецтехніка
- Міські комунальні служби
- Мала авіація (вертольоти, літаки, сільгоспавіації)
- Водний (річковий) транспорт
- Залізничний транспорт і ін.

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте