Кошик
1 відгук
ООО "УКРАИНСКИЕ СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ" Системы учета топлива и мониторинга транспорта
+380675376737
+380675376737
+380999237969
+380672330320
  • 1
  • 2
  • 3

Лічильники палива для бензовоза, азс, станцій переливання, танкеровки і т. д.

Лічильники обліку палива для паливозаправників і заправних колонок, застосовуються для обліку палива, як на окремому транспортному засобі, так і на заправних комплексах (колонках) цистернах, автозаправниках, переносних заправних комплексах і т. д.

Дані витратоміри дозволяють контролювати витрату різних хімічних рідин. В першу чергу дизельне паливо і бензин, а також специфічні рідини, такі як рідкі добрива, олії, нафта, мазут і т. д.

Крім того лічильники палива дозволяють з високою точністю контролювати витрату палива на транспортному засобі, що в свою чергу створює умови коли розкрадання палива – неможливо. Підійдуть в першу чергу для обліку палива на важкій техніці: тракторах, комбайнах, будівельних машинах, гірничодобувному обладнанні.

Лічильники обліку палива конструктивно робитися на витратоміри з овальними шестернями, роторно-поршневі, турбінні та лопатеві. У кожного типу лічильника має свої переваги, наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш відповідний варіант.

Можемо запропонувати лічильники та витратоміри провідних виробників таких як: Aquametro AG (Швейцарія) лічильники марки VZO, VZF, VZD; СП Технотон (Білорусь) лічильники марки DFM, а також ВАТ «Промприлад» (Росія) лічильники марки ППВ, СЖУ.

1 2