Кошик
1 відгук
ООО "УКРАИНСКИЕ СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ" Системы учета топлива и мониторинга транспорта
+380675376737
+380675376737
+380999237969
+380672330320
  • 1
  • 2
  • 3

Резервуари для палива

Будь-який вид нафтопродуктів вимагає дбайливого зберігання і особливого ставлення. У всіх стандартах і нормах описана доцільність застосування високоякісних резервуарів для зберігання палива. Ми пропонуємо якісні, виготовлені на високотехнологічному обладнанні і сертифіковані паливні резервуари, який забезпечать необхідний рівень безпеки.

Резервуари для палива можуть бути підземними та наземними, з плоским і конічним днищем, з горловинами та люками. Зовнішня поверхня резервуара покрита бітумно-полімерною мастикою, а внутрішня частина захищена холодної оцинкуванням.

Підземні резервуари для палива монтуються на попередньо підготовлену бетонну конструкцію і фіксуються хомутами на анкерах. Щоб до резервуару був доступ, встановлюється металева шахта. Резервуари для АЗС укомплектовані патрубками для роздавання та приймання палива, стропувальними петлями, технічним люком, накладками і хомутами для установки і кріплення. Для установки під землею застосовуються двостінні резервуари. В таких резервуарах є можливість заповнити простір між стінками газоподібним азотом, який забезпечить підвищену пожежна безпека.

Наземний резервуар для палива встановлюється таким чином, що його днище розташовується на поверхні ґрунту або вище. Такий резервуар оснащений спеціальними металевими опорами. Для доступу до резервуару можна встановити металеву драбину з огорожами. Наземні резервуари одностінні, виготовляються з листового металу товщиною не менше 4,5 мм.

Всі резервуари для палива виготовляються на заводі, де проводяться обов'язкові випробування зварних швів на міцність і герметичність, що гарантує відсутність протікання.