Насос 24 В для перекачування бензину, гасину, уайт-спириту, ДТ. AG-600 45-50 л/мин. Застосувавши цей насос, можна навчити паливороздатну колонку для заправлення.
Цей насос AG-600 24В використовується для заправлення та перекачування бензину, гасину, ДТ, у місцях, де немає живлення 220 В. Найбільш часто застосовуються автодорожними й аграрними компаніями, а також для заправлення власної техніки, катерів, яхт, парапланів тощо.
Ця модель може бути укомплектована лічильником витрати палива, рукавами, фільтром тонкого очищення, паливороздатним краном
Характеристики:
| Живлення: | 24В |
| Мотор: | 0,18 кВт |
| Швидкість обертання: | 3000 об/хв |
| Клас захисту від вологи: | IP55 |
| Термальний захист: | да |
| Висота сухого всмоктування: | ~2 м |
| Цикл безперервної роботи: | S1 тривалий |
| Продуктивність: | 45-50 л/хв |
| Тиск на виході, макс (ДТ).: | 2 бар |
| Обвідний клапан: | вбудований у насос |
| Нарізні з'єднання: | ¾' BSP |
| Робоча температура мін./макс.: | —20ºC /+50ºC |
| Дозволені рідини: | дизель, бензин, гас, бензол, уайт-спірит |
| Габаритні розміри: | 265x165x155 мм |
| Вага нетто: | 11,2 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
У комплекті:
• ротаційний лопатний насос самовсмоктувального типу з вбудованим обвідним клапаном
• електрошнур — 2 м
• Кнопка вмик./вимк.: є
Насос постачається без всмоктувального рукава та напірного рукава. Укомплектуєм всмоктувальним і напірним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).
Насос має європейський сертифікат відповідності вибухозахищеному виробленню EExd IIB T4 ISSEP02
Пропонуємо в Україні якісні паливні насоси, насоси для перекачування бензину, від найкращих Європейських виробників, компаній: Adam Pumps (Італія) і Gespasa (Іспанія). Є в різних модифікаціях: від переносних насосів 12 вольтів до Міні АЗС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gespasa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Іспанія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



