Кошик
1 відгук
ООО "УКРАИНСКИЕ СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ" Системы учета топлива и мониторинга транспорта
+380675376737
+380675376737
+380999237969
+380672330320

Економічне водіння «EcoDrive» та визначення стилю водіння

Економічне водіння «EcoDrive» та визначення стилю водіння

Економічне водіння «EcoDrive» та визначення стилю водіння

В даний час основним аспектом експлуатації транспорту є не тільки прибуток, який приносить автомобіль, але і витрати, які витрачаються на його утримання. Двома найважливішими з них є витрата палива і ремонт. Завдяки новітнім систем GPS моніторингу транспорту, контроль за витратою палива здійснюється різними варіантами:

  • - по пробігу і мотогодин на зупинках в літній або зимовий період;
  • - параметри з CAN шини автомобіля і пристрої зчитування CAN шини – CAN-Log-а, з допомогою якого можливий віддалений контроль параметрів роботи транспортного засобу з бортового комп'ютера. Серед одержуваних даних є і витрата палива і рівень палива в баку, і обороти двигуна, і температура охолоджуючої рідини, і навантаження на осі і т. д.;
  • - датчик рівня палива, встановлюваний в паливний бак і визначає витрату палива, заправки і зливи палива з бака;
  • - датчик витрати палива, встановлюваний в паливну магістраль і підраховує витрати палива двигуном.

Що стосується ремонту і запасних частин, та дана стаття витрат залежить від стану транспортного засобу (рік випуску, проведення поточних і капітальних ремонтів) і стилю, якості, манери водіння водієм і дбайливого ставлення до транспортного засобу.

З цього завдяки інженерам і розробника НВО «ГалилеоСкай» в GPS контролерах GalileoSky різних версій є підтримка технології економічного водіння і визначення стилю водіння EcoDRIVE. Ця прогресивна система дозволяє власнику (диспетчеру) об'єктивно оцінити стиль водіння найманого водія і те, як його манера керування автомобілем впливає на витрату палива, ходову частину транспортного засобу і двигун.

Дана функція надається БЕЗКОШТОВНО при купівлі GPS контролера GalileoSKY. Необхідне програмне забезпечення для роботи на Вашому персональному комп'ютері, телефоні або планеті надається БЕЗКОШТОВНО.

Як же працює ця функція? Коли контрольоване транспортний засіб знаходиться в дорозі, EcoDrive накопичує інформацію про дії водія за керування автомобілем та їх ефективності. Термінали супутникового моніторингу транспорту GalileoSKY v.1.8.5. оснащені цифровим акселерометром, який визначає різкі прискорення, гальмування, різкі повороти і удари на купині. Для коректної роботи даної функції термінал визначає свою орієнтацію в просторі відносно автомобіля (напрямок руху автомяобиля і напрям до землі).

Завдяки вбудованому цифровому акселерометру, прилад визначає удар і нахил. Цей функціонал дозволяє задавати критичні значення удару і нахилу, які можуть служити ознаками аварії транспортного засобу, удари в русі по нерівностях дороги або інших позаштатних ситуацій. У разі перевищення заданих параметрів, термінал сигналізує про це відправкою SMS, телефонним дзвінком, фотознімком або надсиланням повідомлення у програмному забезпеченні моніторингу.

Всі дані передаються на сервер зберігання даних, а потім в програму відображення для подальшого перегляду та аналізу на комп'ютері, планшеті або телефоні. При установці датчика витрати або рівня палива Ви зможете уважно проаналізувати витрата палива по кожній поїздці в різних режимах водіння (прискорення і гальмування) в залежності від якості дорожнього покриття.

Слід не забувати також про те, що функція EcoDrive – це черговий етап розвитку систем моніторингу транспорту, що дозволяє власникам транспортних засобів отримувати більше інформації про стилі водіння, відносно водія до транспортного засобу і як результат – зменшення додаткових витрат.